Simpozyum Tarihi ve Yeri

Sağlıklı Saç Sağlıklı Yüz Simpozyumu III, 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Simpozyum Dili

Simpozyum dili Türkçe’dir.

Davet Mektubu

Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep etmeleri durumunda davet mektubu düzenlenecektir. Davet mektubu, katılımcının kurumundan izin alması içindir.

Kayıt ve Danışma Deski

Kayıt ve danışma deski, 7-10 Kasım 2019 tarihlerinde 08:00-19:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Yaka Kartı

Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri, simpozyum süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelere katılabilmek için gerekli olan yaka kartlarını kayıt sırasında simpozyum deskinden alabilirler.

Katılım Sertifikası

Simpozyuma kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. Sertifikalar, toplantının son günü olan 10 Kasım 2019 tarihinde saat 14:00 itibari ile kayıt ve danışma deskinden dağıtılacaktır. Adrese gönderim yapılmayacağından deskten sertifikanızı almayı unutmayınız.

KKTC Giriş İşlemleri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, KKTC’ye nüfus cüzdanları ile giriş yapabilmektedirler. Pasaport ile çıkış yapan ziyaretçilerin KKTC’ye girerken pasaportlarına damga vurulduğundan ileriki bir tarihte Yunanistan girişi yapmak istediklerinde vize problemi yaşandığından nüfus cüzdanınızla giriş yapmanızı öneririz. TC Nüfus cüzdanı haricinde (Ehliyet vb.) herhangi bir kimlik belgesi ile giriş yapılamamaktadır. Gümrük polisi tarafından verilen belgenin giriş ve çıkışta gösterilme zorunluluğu olduğu için belgenin mutlaka saklanması gerekmektedir.

KKTC’ye 18 yaşından küçük çocukların ebeveynlerinden biri ya da ikisinin yanında olmaması durumunda ebeveynlerin ikamet ettikleri ildeki emniyet müdürlüğünden muvafakat alma zorunluluğu vardır. Aksi taktirde reşit olmayan çocukların ebeveynlerinden birinin yanında olması durumunda dahi çıkışlarına izin verilmemektedir.

Teknik

KKTC’de elektrik voltajı 240 olu, BS standardı kullanılmaktadır. Üçlü adaptörle 220/240 Volt A/C kullanılmaktadır. Dönüştürücü adaptör yardımıyla ülkemizde kullanılan fişler kullanılabilmektedir.

Stand Alanı

Simpozyum süresince kongre merkezinde bulunan stand alanları 1 birim 3×2 m olmak üzere rezervasyon yoluyla stand sponsorlarına tahsis edilecektir. Stand alanı 08:00-18:00 saatleri arasında açık olacaktır.

İptal / İade Şartları

İptal ve iade koşulları Kayıt&Konaklama sayfasında belirtilmiştir.

Hesap Bilgileri 

Kongre kayıt ve sponsorluk ödemeleri için;

PLUS TURİZM ORGANİZASYON HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Elmadağ Şubesi

Hesap No: 234 / 6295133

IBAN: TR49 0006 2000 2340 0006 2951 33