√ Tüm katılımcıların kayıt olması zorunlu olup yukarıda belirtilen kayıt ücretine bilimsel toplantılara katılım, stand alanlarına giriş, katılım sertifikası, simpozyum çantası ve yaka kartı, program kitapçığı dahildir.

√ Konaklama ücretine Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel’de 3 gece otel konseptinde herşey dahil konaklama, gala yemeği katılımı ve diğer yer hizmetleri dahildir. Havalimanı-Otel-Havalimanı transfer ücreti dahil değildir.

√ Herşey Dahil Konsepti: Sabah, öğle, akşam yemekleri açık büfe, öğle ve akşam yemekleri ile 10:00-00:00 saatleri arasında Lobi barlardan alınacak limitsiz KKTC yerli alkollü ve alkolsüz içecekler dahil, kutu içecekler, Türk kahvesi ve Cappuccino hariçtir.

√ Simpozyum refakatçi katılım ücretine, Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel’de 3 gece herşey dahil konaklama (Dbl oda fiyat farkı), yaka kartı ve gala yemeği katılımı dahildir.

√ Tüm firma temsilcilerinin kayıt olması zorunlu olup yukarıda belirtilen ücretlere Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel’de 3 gece herşey dahil konaklama, bilimsel toplantılara katılım, stand alanlarına giriş, simpozyum çantası, yaka kartı ve gala yemeği katılımı dahildir. İlan edilen firma temsilcisi kayıt ve konaklama ücreti yalnızca stand katılımı olan firmaların yetkilileri için geçerlidir.

√ Tüm dış katılımcıların kayıt olması zorunlu olup yukarıda belirtilen dış katılım ücretine Acapulco Resort Convention Center & SPA Hotel’de 3 günlük 10:30/18:00 saatleri arasında otel kullanımı (Kahve molaları, öğle yemeği ve öğle yemeğinde KKTC yerli alkollü alkolsüz limitsiz içecek), gala yemeği katılımı ve diğer yer hizmetleri  dahildir. Transfer ücreti dahil değildir.

√ Tüm kayıtlar ödeme ile kesinlik kazanır. Kaydınızın konfirmasyonu için lüften ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu Organizasyon Sekretaryasına e-posta ile (info@sagliklisacsaglikliyuz.com) ‘Kayıt’ başlığı altında göndermenizi rica ederiz.

√ Kayıt ücretine KDV dahil değildir. KDV oranı % 18’dir. Konaklama ücreti , otel konaklaması ve diğer tüm yer hizmetlerini kapsamaktadır. Otel konaklaması KDV oranı %8 diğer hizmetler için KDV oranı %18 dir.

√ Simpozyum katılım ücreti, seyahat sigortasını kapsamamaktadır.

√ Daha detaylı bilgi için Organizasyon Sekretaryası PlusMice ile irtibata geçebilirsiniz.

*İptal ve İade Şartları

Kayıt ve Konaklama ücretlerinde herhangi bir iptal ya da iade yapılmayacaktır. İlan edilen tarihe kadar isim değişikliği yapılabilir.

HESAP BİLGİLERİ

PLUS TURİZM ORGANİZASYON HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

AKBANK

Harbiye Şubesi

Hesap No: 0166 / 0102701

IBAN: TR76 004 6001 6688 8000 1027 01