√ Tüm katılımcıların kayıt olması zorunlu olup yukarıda belirtilen kayıt ücretine bilimsel toplantılara katılım, stand alanlarına giriş, katılım sertifikası, simpozyum çantası ve yaka kartı, program dahilindeki öğle yemekleri ve kahve molaları dahildir. % 18 KDV dahil değildir.

Katılımcılar için kayıt ücretine kontenjan dahilinde 2 adet kurs katılımı dahildir. Bunların haricinde her bir kurs katılımı ücreti 350 TL+KDV‘dir.

√ Konaklama ücreti, İstanbul The Marmara Taksim Hotel’de 2 gece deluxe odada kahvaltı dahil konaklamayı kapsamaktadır. Konaklama ücretine % 8 KDV dahil değildir.

√ Tüm firma temsilcilerinin kayıt olması zorunlu olup yukarıda belirtilen ücretlere bilimsel toplantılara katılım, yaka kartı, program dahilindeki öğle yemekleri ve kahve molaları dahildir. İlan edilen firma temsilcisi kayıt ve konaklama ücreti yalnızca stand katılımı olan firmaların yetkilileri için geçerlidir. % 18 KDV dahil değildir.

√ Tüm kayıtlar ödeme ile kesinlik kazanır. Kaydınızın konfirmasyonu için lüften ödemenizi gerçekleştirdikten sonra dekontunuzu Organizasyon Sekretaryasına e-posta ile (info@sagliklisacsaglikliyuz.com) ‘Kayıt’ başlığı altında göndermenizi rica ederiz.

√ Daha detaylı bilgi için Organizasyon Sekretaryası PlusMice ile irtibata geçebilirsiniz.

*İptal ve İade Şartları

Kayıt ve Konaklama ücretlerinde herhangi bir iptal ya da iade yapılmayacaktır. İlan edilen tarihe kadar isim değişikliği yapılabilir.

HESAP BİLGİLERİ

PLUS TURİZM ORGANİZASYON HİZMETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Şişli Şubesi

Hesap No: 3070 / 17622699-351

IBAN: TR29 0013 4000 0176 2269 9000 01